Online

03.06.2018

Tweet

ЗВЕРНЕННЯ учасників Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Рівненської області до громадськості

З В Е Р Н Е Н Н Я

учасників Українського товариства охорони пам’яток
історії та культури Рівненської області до громадськості

Ми, учасники Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Рівненської області /далі Товариство/, обурені неправомірними діями Анатолія Ясковця в зв’язку з проведенням останнім, і групою інших осіб, так званої прес-конференції у Медіа-Центрі “Рівне-Медіа” по вул. Драгоманова у м. Рівне 30.05.2018 року о 11:00, де Товариство названо організацією із ознаками підступної тоталітарної секти, яка, нібито, носить назву “Коло слухачів”, і яка вчиняє протиправні дії: займається видурюванням коштів, майна, квартир, золотих речей, розбещенням дітей та молоді, каліченням сімей, доведенням до смерті своїх членів, тощо.

Зрозуміло, що сімейні негаразди у сім’ї Ясковців, які породжені поведінкою самого Анатолія та його бізнесовими справами, і які не мають ніякого стосунку до нашого Товариства, породили масу проблем, які згадане подружжя нині намагається вирішити у судах. Ці суди тягнуться більше року, а кількість взаємних позовів подружжя постійно зростає.

Після виключення А. Ясковця з членів Товариства, його черговою спробою стало намагання звинуватити дружину Ольгу та дітей у “зазомбованності”. Аби вигородити себе він нав’язує громадськості облудну ідею “таємної секти”, та перекладає свою провину на Товариство та його окремих членів, колишніх друзів.

У це й же час А. Ясковець відкидає свою відповідальність за сімейну драму, озвучену дружиною Ольгою Ясковець, а саме: подружню зраду чоловіка, побиття власної дружини та жінок-співробітників фірми, доведення сімейного бізнесу до межі краху.

Ми не маємо права визначати міру відповідальності у цьому сімейному конфлікті кожної із його сторін. Проте члени Товариства підтримують Ольгу Ясковець у її намаганнях не залишитись без зароблених коштів, без даху над головою, без своєї частки бізнесу, з трьома дітьми, які люблять і підтримують маму.

Однак, ми не можемо прийняти позицію А. Ясковця, який звинувачує Товариство у тому, чого воно не робило і не робить! Ми рішуче протестуємо проти нападок на Товариство і запитуємо, кому це вигідно!? Кому не до вподоби наша діяльність, а найбільше:
– наша активна патріотична, проукраїнська позиція;
– організація пошукових та дослідницьких робіт з вивчення української історії, українського
світогляду, українських традицій, української минувшини;
– відзняті Товариством гострі документальні фільми, як то: “Берестечко. Битва за Україну”
(дві частини), “Лукаве Людобуйство” (дві частини);
– небайдужість Товариства до майбутньої долі України!?
У нас виникає підозра, що вказаний сімейний конфлікт та судову тяжбу між подружжям Ясковців,
невідомі нам треті особи використовують лишень з однією метою – руйнування діяльності
Товариства і дискредитації його активних членів.
Так звана прес-конференція А.Ясковця уже дала перші наслідки:
– Товариству відмовили в оренді приміщення для проведення засідань;
– Інтернетом та ЗМІ поповзла усіляка маячня про діяльність Товариства.

Ми, члени Товариства, рішуче протидіємо спробам розвалу діяльності Товариства та звертаємося до усіх причетних до конфлікту в родині Ясковців – не приплітайте наше Товариство до цієї справи, яка має чіткі ознаки тривалого сімейного конфлікту дорослих та свідомих людей!

Звернення прийнято на Загальних зборах Товариства 03.06. 2018р.

Посилання на джерело: https://www.facebook.com/ohorona.pamyatok/posts/2031001297148455