Online

03.02.2017

Біофізик: планета почала жити в іншому вимірі!

Ця стаття з’явилась на російськомовних ресурсах та присвячена тим змінам, які зачіпають кожного з землян. Змінам які пророкувалися рахманами, волхвами, давніми провидцями, Біблією, Велесовою книгою та іншими джерелами, та називались новими часами, новою Землею, армагедоном. Цікавим є факт фіксування таких змін академічною наукою.

Скорочений переклад матеріалу подано нижче… Висновки робіть самі…

 Всі ще пам’ятають очікування 2012 року, страх невідомості, передчуття катаклізмів, якими нас лякали… Перехід відбувся, але не там, де його чекали… Планета почала жити в іншому вимірі…

У січні 2013 року було розказано про експеримент, який тривав 10 років, з 2003 року. Вчені ядерники працювали з атомом водню (він же — протон) і зафіксували спочатку пульсацію частинки протона, він, то зменшувався, то знову ставав звичайних розмірів.

Вчені вважали це помилкою, зовнішнім впливом інших елементарних частинок, але, врешті-решт, протон прийняв нове значення. Було зроблено відкриття, що частка протона зменшилася на 4%.

Змінилося усе – швидкість його обертання, напрямок, діаметр. На перший погляд – ну і що, протон змінився, це ж дурниця! Проте за ним також «поїхала» уся органіка, оскільки вона те ж складається з водню. Змінилася і щільність Матерії (Левашов писав про властивості Матерії, і те що ми перейдемо в інший Простір, де буде більше світла).

За протоном змінились й інші частинки, і те, що вважалося у ядерній фізиці непорушним, та постало у зовсім іншому вигляді, у чужому. Це немов ми інопланетяни і потрапили на іншу Планету. Ті закони, які були встановлені до 2013 року, раптом перестали працювати, адже щільність Матерії стала іншою. Така величезна робота численних світових наукових лабораторій змусила учених Землі об’єднатися, забувши усі чвари.

Щонайменше десяток провідних Інститутів Атомної фізики, реакторів, лазерної техніки перевіряли один одного, але весь час приходили до одного – нової величини атому водню.

Якщо судити за Законами тривимірного Всесвіту, то це факт абсолютно не можливий, але, тим не менш, фізика почала розкривати свої виМІРи. Подібне підтверджують астрофізики своїми розрахунками багатовимірності нашого Простору.

Ми живемо в іншому виМІРі!

Відбувся Квантовий Перехід, елементарна частинка з одного рівня енергії перейшла на інший рівень енергії, при цьому повела себе як Нейтронна зірка – була великою, а стала маленькою.

Вважайте, що ми живемо на іншій Планеті, тому що всі Закони починають працювати по іншому. Вчені стикаються з цим на кожному кроці. Наші Закони – це Всесвіт минулого!

Січень – березень 2013 рік став багатим на радикальні наукові відкриття в астрономії та астрофізиці, які посипалися як з рогу достатку.

На орбіті Землі літає німецький телескоп Шпіцер, який точніший за знаменитого Хаббла на декілька порядків, він побачив ультрачервоні Галактики (нам відомо інфрачервоне випромінювання, а тут, ультра – новий фізичний термін, що означає — ще глибше у Матерію), вони яскравіші звичайних у 60 разів.

Це відкриття було зроблено випадково. Судіть самі, ще у грудні 2012 року таких не було, а у січні 2013 року вони з’явилися, лишень за добу.

Такого ж не може бути! Бо такі або є, або їх немає…, тому, щось сталось це лишень за цю добу, і чомусь змусило змінитись Всесвіт?

Звичайна електромагнітна шкала, яка представлена в підручниках фізики, довідниках, збільшилася на три октави в інфрачервоному діапазоні і три октави в ультрафіолеті.

У Всесвіті стало на шість октав більше і вище.

Це відкрилася Матерія, якою до 2013 року не було, з різних причин вона була не проявлена, а тепер проявилася і фізичні прилади можуть її зафіксувати.

Ще одне відкриття – до 2013 року вчені знали (а нас з вами лякали), що наша Сонячна система рухається у Чорну діру. Вчені з Новосибірська говорили, що ми з Сонячною системою прямуємо у абсолютно невідому область незвіданих енергій, таких яких раніше не було…

Проте зараз цієї діри немає!

Виходить що астрофізичний об’єкт пропав. У центрі нашої Галактики тепер вже не існує Чорної діри. Учені надзвичайно налякані, і тому цю інформацію засекретили. Новина про це з інтернету пропала вже через два місяці після перших публікацій. Сайт «Мембрана», де вчені опублікували своє відкриття, зник, і тепер цього електронного журналу ви не знайдете. Після публікацій про Чорну діру він припинив своє існування…

Що ж сталося?

Виявилося, що Чорна діра – це ворота, які ми з вами пройшли, і після цього ворота зачинилися.

Але, замість Чорної діри з’явився інший Об’єкт, і це теж наукове відкриття вже 2014 року – Магнітар. Пульсуюча Зірка, але не Пульсар. Ця Зірка на всі боки розбризкує рідке магнітне поле. Це така собі субстанція, у якої немає назви (але це не плазма). Вона розумна, складається з гранул. Гранули у неї бувають маленькі, на рівні елементарних частинок і дуже великі, аж завбільшки з Землю.

Спочатку цей Магнітар «почули» у березні 2014 року у радіодіапазоні та стали за ним спостерігати, а у травні – його вже побачили. Зазвичай такі явища або чують, або бачать, саме таку інформацію наш мозок готовий сприйняти як достовірну…

Таким чином, ми опинилися на перших поверхах Тонкого плану, фактично, «на тому Світі», з чим ми вас і вітаємо! Частоти тут інші, органіка інша. Це не повинно лякати жодним чином, бо наші тіла «розкриються» тут належним чином…

А ось, Магнітар засяяв синім кольором (до травня 2014 року він не світився).

Ще у 2005 році учені нейрофізіологи відкрили в Гіпокампі у людини ділянку, яка називається Блакитна або Синя пляма. Хоча вона відома здавна, але на неї не звертали особливої уваги…

Влітку 2014 року ця Синя пляма у мозку теж засвітилася…

Гіпокам проектується на точку Життя і відповідає за життя людини на Тонкому плані і вище. Цей синій колір, якщо примружитися, іноді видно, як срібний німб над головою. Це нове органічне Тіло і воно пульсує в унісон Магнітару. Вони єдина система, і у них єдиний базовий ритм – вальс.

Базовий ритм Всесвіту теж вальс, у різному виконанні, у різних октавах. Октава, на якій виконує вальс Блакитна пляма і Магнітар у центрі Галактики працюють у новій шкалі, включаючи три нові октави.

Виходить, що енергетичний спектр нового водню, абсолютно відмінний від спектру старого водню. Це спектр ультрачервоний колір, більш глибинний, ніж інфрачервоний колір. Саме цей діапазон став провідним. Ми живемо і не знаємо, що сприймаємо зовсім інші енергетичні спектри. І це все стосується свідомості людини.

Настав час, про який нам говорили – надалі будете жити у Тонкому Світі, а там – усе думкою управляється, захотів – пересунув стілець, захотів – сам злетів…

Але, поки ми не дійшли до такої концентрації думки і до усвідомлення себе. У зв’язку з цим почалися різні феномени….

Перший базовий феномен – свічення німба. До Переходу воно було Золотим (як німби у святих на іконах…) і таким володіли лише Майстри, тому що було дуже жорстке магнітне поле навколо Землі, і це жорстке поле стримувало нашу генетичну структуру.

Але зараз це поле перестало бути жорстким, тобто, воно стало зовсім іншим. Воно дуже м’яке і ніжне і тим не менше дуже міцне, як павутина, спробуй її порвати, на розрив вона міцніше сталі.

Ось, приблизно такої структури йде нове магнітне поле.

Ви всі чули такий термін, як Акаші, це і є Золота структура, яка названа Протей (Блаватська його також згадує).

Так ось цей Протей втілюється. Це стало нашою новою нервовою системою, тепер вона у нас насичена світлом Протея.

У нас інша нервова система, ми перестали бачити у тривимірності, у нас інші очі. Протягом останніх тисяч років, до Переходу , як мінімум 26 000 років, у нас у оці була так звана сліпа пляма. Це зоровий нерв, який йде глибоко у череп, він закритий якоюсь білковою тканиною, як заглушкою. Це сліпа пляма закриває три чверті нашого сферичного зору. Ми не бачимо Чорну діру, а оскільки мозок нівелює різні нюанси, то і створюється ілюзія, що ми бачимо все.

Тим не менш, наявність сліпої плями дозволяло нам існувати у 3-х мірному Просторі, обмеженому, жорсткому.

Це було умовою Експерименту. Нам треба було вивчити щільний План і ми це завдання виконали. Тепер ми перейшли на «той Світ», наш Експеримент успішно завершено і це сліпа пляма стала розчинятися і зникати у оці, і зараз нам відкривається доступ до бачення багатомірності.

Це відкриття Планетарного масштабу, і це помітили вчені усіх країн.

Змінився Тимус, чи вилочкова залоза, вона сама по собі є дуже сакральною. Її згадувала і Олена Блаватська, і Реріхи. Зараз у Тимусі живе той самий Протей. Тут він локалізується, а потім розбризкується по усім нашим тонким нервових каналам. Сонячні, місячні меридіани, все тут задіюється, і вони теж стали інші.

ІЗмінився і імунний нагляд Протея. Якщо раніше ця система імунітету була формальною, то тепер вона відстежує кожну людську думку і стає надважливим вміти думати!

Думати перед тим, як подумав. Збувається все відразу і зараз, і головне зрозуміло чому…

Наступне зміна організму – мигдалеподібне Тіло. Це теж у районі Гіпокампа, можевичка. Воно тепер перемикається на усвідомлене сприйняття. До Переходу це був «будинок страху», ним управляла лімбічна система. А лімбічна система – це завжди «бий» або «біжи», як у тварин.

Зараз завдання переписується на рівні клітинного механізму. Замість «бий» і «біжи» починає проявлятися усвідомлене сприйняття поточного моменту, Ро-з-Умне… Нам не потрібно знати, як що робити, наша нова органіка це робить сама.

Ви не сидите у медитації, ви не їсте тільки вегетаріанську їжу, ви живете, як і жили, а органіка змінюється сама. Тобто, ваше Вище Я дає дозвіл на зміну цієї ситуації, дозвіл на зміну вашої поточної свідомості. Вам не потрібно знати, як це відбувається…

Раніше ми з вами відповідали за свої вчинки, а зараз будемо вчитися відповідати за свої думки!

У головному мозку розчиняться старі пакети нейронів… Старі пакети нейронів – це всі матеріалізовані звички, які увійшли на рівні автопілота у нашу кров та плоть, усе, що ми робили механічно (взяв сірник, поставив чайник, запалив газ…).

Тепер це вам не потрібно, а це великий енергетичний пласт. Псевдозабудькуватість – це форма звільнення місця для нового. Воно, це місце, заповнюється новим і, в потрібний момент, людина починає знати це нове.

Приходить Яснознання. До Переходу у нас цього не було, нам треба було пройти Школу, здобути досвід, набратися знань, а зараз досвід з’являється сам, як Дар!

До певного моменту ви не знаєте чим володієте, але з’являється ситуація і ви починаєте користуватися готовим досвідом. Економиться час, економляться сили, багато ще чого…

І ви бачите ситуацію не з одного боку, а відразу з декількох сторін, і бачите, не з метою засудити, а просто як інформацію.

Для себе прийміть, що коли у вас настане псевдозабудькуватість або щось, схоже на прояв склерозу, прийміть це абсолютно спокійно і знайте, що це не хвороба, а Планетарний Перехід. І це тільки перший етап…

Змінився Час, змінилася енергія, змінилося наше сприйняття і ми стаємо тими багатовимірними істотами, які були спочатку задумані усіма Вищими Силами…

Буде змінюватися економіка… Формально змінився атом водню, а потягнув за собою економічні справи. Ніхто про це не замислювався, а у всьому винен Квантовий Перехід.

Відповідно змінився і уран, він має інші ізотопи і ділиться по іншому. З’явилися різні нюанси на рахунок атомних станцій. Ніяких вибухів і страшилок, ніякого підвищення рівня радіації, просто уран став жити менше, ніж жив раніше.

Якщо раніше був період розпаду 235 років, то зараз може і за два роки розпастися. Або його частіше завантажувати, або станції перейдуть на інший вид палива.

Якщо до Переходу працювала інтуїція, і нам радили її розвивати, це грань між 3-х і 4-х мірному Світами, то зараз вона може дати величезний спектр рішень, піди розберися яке з них правильне а яке ні, можна заплутатися.

Тепер необхідно розвивати глибинне відчуття. Це нове відношення зі Світом. Ви висловлюєте свій Намір і Всесвіт починає вибудовувати під вас події, які призводять до виконання ваших бажань.

Виникає питання: як це зробити? Словами…, думкою…

Питання про політику та економіку стають не цікавими, тому що мозок дає абсолютно новий ракурс відносин з самим собою і з природою.

Іноді ви можете захворіти – висока температура або жар, термометр під пахву, а там 36,6 або в крайньому випадку 35,5. Такі короткочасні підвищення енергетичної щільності у організмі, у клітині потрібні для переходу на інший рівень. Подібне перестрибування зі сходинки на сходинку для того, щоб ваш фізичний стан не вибивався з колії…

Характеристика нашого часу, це те що ви самі собі зможете створювати ліки… Наприклад: берете пляшечку, наливаєте туди воду з під крана… Берете папірець і пишете – це мої ліки від депресії, я відновлюся з ними швидко. Написали і поклали під банку, а банку поставили біля свого ліжка. Вода при цьому змінює структуру…

Вже ставили такі експерименти, проводили аналіз структури води – вона виявлялася різною, все залежало від глибини свідомості, від віри…

Світ фактично розділився під час Квантового Переходу, на тих, кому потрібна матеріальна еволюція – жити в матерії, жити в насильстві, у негативі (пити, палити) – вони підут на свій рівень свідомості… та інших.

Інші – це ті, хто обрали іншу дорогу, інший рівень свідомості…

Ми ж з вами стоїмо у певному шлюзі – є серед нас є і такі і інші…

————————————————————

 

Скорочена версія матеріалу з сайту  – http://www.oneoflady.com/2016/01/blog-post_8.html