Online

11.03.2016

Власна думка

     Загадки української історії… Що ми знаємо про найбільшу битву 17 століття у Європі, битву під Берестечком? Чому європейська армія Яна ІІ Казимира у 1651 році направила свій головний удар на Волинь? Хто такий Іван Богун і чому він очолював українське військо? Хто переміг у грандіозній битві та де і як вона завершилась? Якою була українська держава 17 століття у відстоюванні свого православного світогляду та державної незалежності?

     Чому потрібно провести археологічні розкопки під Мізочем та Берестечком і наскільки традиційні дослідники історії України недооцінюють у цьому можливості геофізики?

     Своіми думками з цього приводу поділились дослідники історії України Петро Опанасюк (автор ідеї документального фільму про битву під Берестечком) та Валентин Дем’янов (автор книги Велич Дулібії. Рось. Таємниці Волинської землі» .

     Після завершення бесіди глядацькій аудиторії запропонували переглянути документальний фільм «Берестечко. Битва за Україну»:

  • Саша

    Перш ніж гучно заявляти про “історичність” своєї казочки треба довести ефективність своїх “методів дослідження”, бо це просто відмивання грошей або грантоїдство і нічого більше))

    • Євгеній

      Олександре, автори фільму чітко і ясно сказали, якщо ви готові до дискусії, будь ласка… Зустріч в студії і пряме обговорення з авторами гарантоване.

  • Саня, все буде добре !