Online

18.08.2017

Максименко виграв 500 тис. Євро на «спадщину» у Рівному (ФОТО)

Допоміг «великий льох» Любомирських, але не тільки…

Максименко націлився на Брюссель, і той — не встояв

Виглядає, що Тарас Максименко ухопив когось чи за хвоста, чи за бороду.

І цей хтось допомагає начальнику управління культури міста в здійсненні його неортодоксальних археологічних задумів, та історико-архітектурних планів.

Хоча, найпевніше, усе пояснюється активною життєвою позицією та цілеспрямованістю Тараса.

Сьогодні  він поширив у соцмережах такий допис і витяг із документу (як підтвердження):

 Натисніть для збільшення

У січні цього року ми разом з небайдужими членами організації “Родовід Об’єднання” за згоди міського голови Рівного віднайшли підземну частину будівлі у парку Шевченка.

Тоді було багато здогадок, що ж ми знайшли: чи підземне місто Суренж, чи частину будівель князів Любомирських, а може щось і взагалі достемено не вивчене і не досліджене.

Тому найбільше нам довелось боротися зі скепсисом: скепсисом доморощених істориків, краєзнавців, частини журналістського середовища. Але все це вже позаду.

Сьогодні ж – це пам’ятка архітектури місцевого значення з підтвердженим статусом та обліковою документацією.

Сьогодні – це об’єкт, матеріали якого ми здали на вивчення до Києва в інститут мінералів для точного встановлення періодизації цегли та розчинів.

Півроку тому назад на цей об’єкт ми вирішили написати проект і подати в один з фондів, який передбачає фінансування історико-культурної спадщини.

Ми подали проект до Європейської комісії у Брюсель, в Бельгію.

Більше місяця тому назад нам повідомили, що ми пройшли перший тур . А сьогодні до управління надійшов лист, що зводиться до фото, яке розміщене нижче.

Тобто, ми виграли як управління культури і туризму більше 13 млн. гривень європейських коштів. Я вітаю нас усіх з початком.

Це перший «твердий проект» за 26 років у місті Рівному, яким передбачено вкладення коштів в об’єкт, який роками, десятиліттями радуватиме рівнян та гостей нашого міста!

Принагідно, запрошую усю громаду на презентацію заходів проекту після контрактування – це відбудеться в першій половині вересня!

Дякую усім за підтримку! Без вас – це не було би можливим!

Це однозначна перемога. І Тараса Максименка, і управління культури, і всього міста.

Вітаємо!

Джерело: www.radiotrek.rv.ua