Online

28.07.2017

Максименко сподівається зробити «не скромне» підземелля за гроші Брюсселя

У вересні стане відомо чи виграє Рівне європейський грант розміром 500 тисяч євро. Ці гроші управління культури і туризму міста має намір витратити на облаштування підземелля у парку Шевченка, яке випадково знайшли минулої зими. Як інформує кореспондент ERVE.UA, у середині серпня буде презентований проект консервації розкопок у парку.

Після чого будуть готувати проект реставрації підземної частини будівлі князів Любомирських.

«Для того, аби та будівля не розвалилася потрібно буде обкопати та гідролізувати фундамент. Тому потрібно буде провести багато фахової роботи, яку ще в Рівному не проводили. Я дуже сподіваюся на гроші Брюсселю. І дуже сподіваюся, що за ці гроші ми зробимо цей об’єкт не скромно, а так щоб він був цікавим. І для цього необхідно витрачати гроші не з бюджету»,- каже начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко.

Проте зовсім без бюджетних коштів все рівно не обійдеться. Вразі отримання гранту, частка співфінансування з міської скарбнички складатиме 10%.

Загалом, за 500 тисяч євро планують влаштувати ціле шоу.

«Це проект, якого ще не існує в Україні. Це буде звуко-світлове шоу, яке вмонтують у фундамент. Для цього ми пропишемо спеціальну класичну музику і кожен рівнянин зможе ввечері прийти і подивитися на це дійство. Встановимо спеціальну зенітку, яка приковуватиме увагу. І звісно облаштуємо підземну частину приміщення. Хочемо, аби там були квест-кімнати та виставки знайдених артефактів »,- додає Максименко.

Джерело: www.erve.ua